İletişim Fakültesi

Yönetim

Dekan

Prof.Dr. Ebru Uzunoğlu
ebru.uzunoglu@ieu.edu.tr
0232 488 85 18

 

Dekan Yardımcıları

Doç.Dr. Selin Türkel
selin.turkel@ieu.edu.tr
0232 488 84 31

Doç.Dr. Burak Doğu
burak.dogu@ieu.edu.tr
0232 488 51 13

 

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı

Doç.Dr. Selin Türkel
selin.turkel@ieu.edu.tr 
0232 488 84 31

 

Yeni Medya ve İletişim Bölüm Başkanı

Doç.Dr. Altuğ Akın
altug.akin@ieu.edu.tr
0232 488 51 15

 

Sinema ve Dijital Medya Bölüm Başkanı

Dr. Öğr. Üyesi Derya Özkan
derya.ozkan@ieu.edu.tr
0232 488 84 30

 

Fakülte Sekreteri

Özge Koruç
ozge.koruc@ieu.edu.tr
0232 488 81 38

 

Uygulama Birimleri Koordinatörü

Öğr.Gör. Hakan Tuncel
hakan.tuncel@ieu.edu.tr
0232 411 51 00

 

Mezunlarla İletişim Komitesi

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü

Öğr.Gör. Dr. Burak Amirak
burak.amirak@ieu.edu.tr
0232 411 51 14

Yeni Medya ve İletişim Bölümü

Doç.Dr. Altuğ Akın
altug.akin@ieu.edu.tr
0232 488 51 15

 

Staj Koordinatörleri

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü

Doç.Dr. Selin Türkel
selin.turkel@ieu.edu.tr
0232 488 84 31

Yeni Medya ve İletişim Bölümü

Doç. Dr. Gökçen Karanfil
gokcen.karanfil@ieu.edu.tr
0232 488 81 88

Sinema ve Dijital Medya Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Derya Özkan
derya.ozkan@ieu.edu.tr
0232 488 84 30

 

Uluslararası Akademik İlişkiler ve Erasmus Komisyonu

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü

Doç.Dr. Sema Misci Kip
sema.misci@ieu.edu.tr
0232 488 83 28

Yeni Medya ve İletişim Bölümü

Öğr. Gör. Dr. Alper Gedik
alper.gedik@ieu.edu.tr
0232 488 5112

Sinema ve Dijital Medya Bölümü

Deborah Hardt
deborah.hardt@ieu.edu.tr
0232 488 83 29

 

ÇAP/Yan Dal ve Yatay/Dikey Geçiş Koordinatörleri

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü (ÇAP ve Yan Dal)

Doç.Dr. Selin Türkel
selin.turkel@ieu.du.tr
0232 488 84 31

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü (Yatay/Dikey Geçiş)

Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Aksoy
zeynep.aksoy@ieu.du.tr
0232 488 85 69

Yeni Medya ve İletişim Bölümü

Doç.Dr. Aysun Akan
aysun.akan@ieu.edu.tr
0232 488 83 76

Sinema ve Dijital Medya Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Derya Özkan 
derya.ozkan@ieu.edu.tr
0232 488 83 29

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.